CS 1.6 HeatoN.cfg İndir [ 2020 En İyi Def Config ] - Ayarları ve Kimdir ?
CS 1.6 Heaton.cfg

İçeriği Paylaş:

CS 1.6 HeatoN.cfg İndir [ 2020 En İyi Def Config ] – Ayarları ve Kimdir ?

Emil “HeatoN” Christensen (14 Haziran 1984’te Stockholm’de doğdu) eski bir İsveçli profesyonel Counter-Strike oyuncusudur ve daha önce Pijama’da (NiP) oyun takımı Ninjas’ın kaptanı olarak oynamıştır. Yaygın olarak tüm zamanların en iyi Counter-Strike oyuncularından biri olarak kabul edilir.

HeatoN.cfg şuan Türkiye arama motorlarında ilk sırada olan config dosyasıdır.

HeatoN.cfg Bilgileri

 • Dosya İsmi : HeatoN Config
 • Oyuncunun ülkesi: İsveç
 • Oyun İsmi : Counter-Strike 1.6
 • Dosya Çeşidi: Oyun CFG’leri
 • Dosya Kategorisi : Counter-Strike 1.6 CFG’si
 • CFG’nin Oluşturulma Tarihi : 26-2-2010
 • CFG’nin Güncellenme Tarihi :26-2-2010 ( Henüz Güncellenmedi – İlk Versiyon )

HeatoN Kimdir ?

 

Emil “HeatoN” Christensen (14 Haziran 1984’te Stockholm’de doğdu) eski bir İsveçli profesyonel Counter-Strike oyuncusudur ve daha önce Pijama’da (NiP) oyununda takımı Ninjas’ın kaptanı olarak oynamıştır. Yaygın olarak tüm zamanların en iyi Counter-Strike oyuncularından biri olarak kabul edilir. Son zamanlarda pijamalarda Ninja klanının yöneticisiydi . Emil’in ilk hobisi buz hokeyi idi, ancak yaralanma nedeniyle emekli oldu. Bir arkadaş (RevolutioN’den CS oyuncusu fRa1L) Counter-Strike’ı denemesini söyledi. Christensen, SK Gaming’i 2003 yılında Dünya Siber Oyunlar Counter-Strike şampiyonasına ve 2004’te 4. sıraya taşıdı.

Eylül 2015’te HeatoN, 2014 yılında NiP’nin Diglife’a satışı ile ilgili dolandırıcılıktan suçlu bulundu ve para cezası ödemesine ve toplum hizmeti vermesine mahkum edildi.

 

Heaton.CFG’yi İndir !

 

İndirmek İçin Bana Tıklayınız : HeatoN.cfg indir

 

HeatoN.cfg Nasıl Kurulur ?

İndirdiğiniz dosyası aşağıdaki adımı takip ederek “cstrike” klasörüne atın.

C:\Program Files\Steam\steamapps\[windowsismi]\counter-strike\cstrike)

Ardından oyunu açarak, oyun içinden “ESC” tuşunun altında bulunan “é” tuşuna tıklayın, açılan konsola exec heaton.cfg yazıp, entere basın.

HeatoN.cfg Video 

Counter - Strike HeatoN

Counter – Strike HeatoN

HeatoN Hakkında Ayrıca

 • ESL One: Köln 2016’da Espor Onur Listesi’ne giren ilk kişi oldu.
 • HeatoN , İsveç gerçeklik yarışmasının 9. sezonunda Mästarnas Mästare (deyimsel çeviri Şampiyonlar Şampiyonu) yarışacak . HeatoN , şovda yarışan ilk sporcu olacak.
 • Ünlü “Zowie EC” fareleri onun tarafından adlandırılmıştır.
 • 14 Ekim 2017’de evlendi. [4]
 • Counter-Strike’ın en iyi 6. oyuncusu Ognian ” steel ” Gueorguiev tarafından seçildi.

 

Yabancı Kaynaklardan Çevirilmiş Alan : 

Christensen 2004 yılında Yılın En İyi Counter-Strike Oyuncusu’na aday gösterildi ve SK Gaming takım arkadaşı Tommy ” Potti ‘” Ingemarsson’a kayboldu. 2005 yılında Global Gaming League Avrupa Counter-Strike All-Star takımı için seçildi. 2005’in başında kendisi ve SK İsveç’in geri kalanı SK Gaming ile sözleşmelerini yenilememeyi seçti ve NiP’yi yeniden oluşturdu. O zamandan beri bazı NiP oyuncuları SK Gaming’e geri döndü, ancak Christensen ve diğerleri Pijama’daki Ninjas’ta kaldı. NiP, SpawN’nin HeatoN’un kişisel nedenlerle zaman ayırmaya karar vermesinden sonra katıldığı bir aradan sonra profesyonel LAN turnuvalarında tekrar yarışıyor.

Christensen, Pijama’daki Ninjaların diğer üyeleriyle birlikte, SteelSeries tarafından üretilen SteelSound 5H (USB) Kulaklıkların tasarımına yardımcı oldu. Aralık 2006’da, WSVG dünya finallerinde ve CPL kışında yarışırken takım arkadaşlarına destek sağlamak için New York ve Dallas’a gitti. NiP’nin her iki turnuvada da güçlü yarışmacılar olması bekleniyordu, ancak karakteristik olmayan bir şekilde erken ortaya çıktı. Eylül 2007’de HeatoN, NiP’nin koçu olmak için Counter-Strike oynamayı bıraktı, ancak daha sonra CGS’de Stockholm için genel müdür olma şansı verildi. HeatoN’un CGS serisine Stockholm Magnetik denir ve Counter-Strike’a sahiptir: Kaynak ekibi, Ölü ya da diri 4 oyuncu, bir erkek, bir kadın, bir FIFA 08 oyuncusu ve iki Forza Motorsport 2 oyuncusu onu ve bayisini temsil etmek için.

Oyuncu Bilgileri 

 

Ad (Oyuncun Gerçek Hayattaki İsmi ): Ernil Pathric William Christensen
Doğum : 14 Haziran 1984
Uyruğu :  İsveç
Durum : Emekli
Aktif olduğu Yıllar ( Oyuncu Olarak ) : 2007 – 2008
Rolleri : Oyun İçi Lider – Yönetici
Yaklaşık Toplam Kazandığı Kazanç :  88.772 $
Oynadığı Oyunlar : Counter – Strike

 

Counter – Strike 1.6 Oyunu Nedir ?

Counter – Strike ( CS Oyunu ) 1999’da windows platformunda ilk yayınına başladı, Başlangıçta modun hakları Half-Life’nin geliştiricsi Valve tarafından alınmadan önce Minh ” Gooseman” Le ve Jess Cliffe tarafından tasarlanan Half-Life için bir mod ( modifikasyon ) olarak piyasa sunulmuştu. Sonrasında Coutner-Strike’yi bir perakende ürüne dönüştürdüler.

Counter – Strike objektif tabanlı çok oyunculu birinci şahıs nişan oyunudur. Teröristler ve Anti-Teröristler arasında geçmektedir. Oyunda çeşitli oyun türü bulunmaktadır. Rehin Kurtarma , Bomba Kurma bunun gibi çeşitli modlar birde oyuncuların kendi oluşturduğu modlar örneğin JailBreak , Deathmatch gibi türleride bulunmaktadır. Bi hayli popüler olan Counter-Strike oyunu Türkiyede en çok oynanan oyunlar listesinde bulunmaktadır.

Counter – Strike ( CS ) 2000 yılında Valve tarafından satın alınmıştır. Oyun 2003’te Xbox için bir bağlantı noktası almıştır ve Ocak 2013’te ise OS x ve Linux içinde beta şekilde bağlantı noktası almıştır. Nisan 2013’te tam sürüm olarak yayınlandı.

 

Kaynaklar : 

https://liquipedia.net

https://www.gamingcfg.com/cfg/HeatoN

 

Counter-Strike ile ilgili her şeyi takip etmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin!

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

CS 1.6 HeatoN.cfg İndir [ 2020 En İyi Def Config ] – Ayarları ve Kimdir ?

Config

24/05/2020 | Yorum Yok | 1.070 | Poor